english france italy lithuania telefon

+370 699 964 33

info@tmvs.lt

APIE MUS


UAB „TM Verslo sprendimai“ yra didmeninės prekybos įmonė, įkurta 2006 m. Įgyta patirtis mums leido užsitarnauti atsakingo ir patikimo partnerio vardą.

Verslo pradžioje daugiausiai eksportuodavome įvairius gaiviuosius gėrimus iš Lietuvos į kitas Europos Sąjungos šalis. Šiuo metu dirbame visoje Europos Sąjungoje – produkciją klientams tiekiame ne tik iš Lietuvos, tačiau ir iš Lenkijos, Slovakijos, Čekijos ir kitų šalių.

Šiuo metu galime pasiūlyti ne tik gaiviųjų gėrimų, bet ir kosmetikos, kanceliarijos reikmenų, žiebtuvėlių, skustuvų . Mūsų prekių asortimentą sudaro tokie populiarūs prekių ženklai kaip „Coca Cola“, „Fanta“, „Sprite“, „BiC“ ir kiti. Asortimentą nuolat plečiame, stengiamės įtraukti vis daugiau plačiai žinomų prekių ženklų.

Kartu mes teikiame ir visas logistikos paslaugas savo klientams – ženkliname, pakuojame produktus, pakrauname juos į vilkikus ir pristatome į klientų sandėlius bet kurioje Europos sąjungos šalyje.

Mes didžiuojamės savo partneriais iš Italijos, Prancūzijos, Lenkijos, Švedijos, Belgijos, Nyderlandų ir kitų šalių. Jų bendradarbiavimas ir pasitikėjimas yra mums didžiulis akstinas tapti geresniais!

Esame pasirengę pradėti dirbti su Jumis!